İL KÜSİ ÇALIŞMA GRUBU UZUNKÖPRÜ’DE TEMASLARDA BULUNDU.

28 Aralık 2017 tarihinde İl KÜSİ Çalışma Grubu Uzunköprü’de ATAŞLAR GIDA, AKÇİÇEK GIDA ve MERT GIDA firmaları ile Uzunköprü Küçük Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren ÖZ TARIM, CEYLAN TARIM, AKAR TARIM ve ZEF TARIM firmalarını ziyaret etti. Firma yetkilileri ile yapılan görüşmelerde, KÜSİ İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, Bilim Sanayi ve Teknoloji Edirne Şube Müdürü Ahmet Alagöz ile Trakya Teknopark Genel Müdürü Barış Kocabıyık KÜSİ faaliyetleri kapsamındaki çalışmalar, Trakya Teknopark ve TÜTAGEM hakkında bilgilendirmede bulunmuşlardır.

... Devamı İçin Tıklayınız

Endüstri 4.0 Paneline Davetlisiniz!

Trakya Teknopark, TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi ve Trakya Üniversitesi ortaklığında “Endüstri 4.0” paneline davetlisiniz.

22 Aralık 2017 tarihinde 09:30 – 12:30 saatleri arasında Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Tunca Konferans Salonunda düzenlenecektir.

Panelle ilgili program ekte tarafınıza gönderilmiştir.

Sizleride aramızda görmekten onur duyacağız.

Trakya Teknopark Yönetici A.Ş.

Devamı İçin Tıklayınız

6 – 9 ARALIK 2017 TARİHLERİNDE DÜZENLENEN TÜRKİYE İNOVASYON VE GİRİŞİMCİLİK HAFTASINA, TRAKYA TEKNOPARK KATILDI.

6 - 9 Aralık 2017 tarihleri arasında TİM tarafından İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlik bu yıl, inovasyon ve girişimcilik dünyasının tüm renklerini bir araya getirmeye devam ediyor.

 Trakya Teknopark Girişimcilik Uzman Yardımcısı Ufuk Duymaz ve Trakya Teknopark’ta faaliyet gösteren firmalar  etkinlikte yer alarak, Trakya Teknopark standında katılımcıların sorularını yanıtlamaya devam ediyor.

Devamı İçin Tıklayınız

KOSGEB TRAKYA TEKNOPARK FİRMALARINA KOBİ TEKNOYATIRIM PROGRAM DESTEĞİNİ TANITTI.

06 Aralık 2017 tarihinde KOSGEB Edirne İl Müdürü Veysel Vural tarafından Trakya Teknopark Konferans Salonunda “KOSGEB – KOBİ TEKNOYATIRIM Teknolojik Ürün Yatırım Destek Programı” faaliyet gösteren Ar-Ge firmalarına tanıtımı yapıldı. Programın amacı, gerekçesi, kapsamı ve destek oranları konusunda detaylı bilgi verildi. 

Toplantı soru cevap ardından son buldu. 

Devamı İçin Tıklayınız
 1 2 3 4 5 6 7  ...