2019 Proje Hibe ve Fon Fırsatları

İstanbul Esenyurt Üniversitesi ile Trakya Teknopark'ın birlikte organize ettiği "2019 Proje Hibe ve Fon Fırsatları" etkinliğine bekliyoruz.

Devamı İçin Tıklayınız

EDİRNE İŞKUR İL MÜDÜRLÜĞÜ TRAKYA TEKNOPARK’I ZİYARET ETTİ.

Edirne Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Şengül Çildam, İl Müdür Yrd. Oğuz Kafa ve Şube Müdürü Alper Şener Dijital Ekonominin İhtiyaçlarını Karşılayacak Nitelikli İşgücünün Yetiştirilmesine Yönelik Eğitimlerin Düzenlenmesine İlişkin Genelge kapsamında “Geleceğin Mesleklerinde Düzenlenecek İşbaşı Eğitim Programı” nın içeriği ve Trakya Teknopark’ta faaliyet gösteren firma yetkililerine düzenlenecek tanıtım etkinliği hakkında görüş alışverişinde bulunmak üzere Trakya Teknopark Genel Müdürü Barış Kocabıyık’ı ziyaret etmişlerdir.

Devamı İçin Tıklayınız

KÜSİ KAPSAMINDA İPEKYOL FİRMASI ZİYARET EDİLDİ.

2018 Yılı KÜSİ kapsamında ilimiz bazında yürütülmesi planlanan faaliyetler Faaliyet-7 “Sanayinin sorunlarının çözümü için Yüksek Lisans/Doktora tezlerinin yapılmasına yönelik yönlendirme faaliyetlerinin yapılması”  kapsamında İpekyol firması ziyaret edildi. Firmanın proses iyileştirme için ihtiyaç duyduğu sistemin yapılabilirliği hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Ziyarete, KÜSİ İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Salih Akbulut, Trakya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Dr. Öğr. Üyes... Devamı İçin Tıklayınız

KÜSİ KAPSAMINDA ETSO’DA EDİRNE SANAYİ VE ARGE YETENEĞİ ENVANTERİ TANITIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

17 Ekim 2018 tarihinde ETSO Meclis toplantı salonunda gerçekleştirilen etkinliğe Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Edirne Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Emre Alp, Edirne Ticaret Borsası Meclis Başkanı Fedai Canım, Uzunköprü, Keşan ve İpsala Oda ve Borsa Temsilcileri, Sanayiciler, Akademisyenler ve Kurum Müdürleri katılım göstermiştir.

Devamı İçin Tıklayınız

 1 2 3 4 5 6 7  ...