VBASE Bilişim Teknolojileri Tic. A.Ş.

Standard Post with Gallery

Biz kimiz?

Haziran 2016 yılında kurulan VBase firması, kurumların e-posta, ofis dokümanları ve kağıt ile yönettiği tüm işleri, süreç şeklinde tanımlı hale getirip otomatize ederek kurum içi ve dışı organizasyonun birlikte çalışabilmesine olanak veren çözümler sunmak için kurulmuştur. Bu kuruluş amacıyla en önemli hedefimiz; müşteri çalışanlarının verimini arttırmak, personele olan bağımlılıklarını azaltmak ve performans değerlendirmeleri ile müşterilerimizin büyümesine destek olmaktır.

Haziran 2016 yılında kurulan VBase, kurumların e-posta ve kağıt formlar ile takip ettiği tüm işlerini, süreç şeklinde tanımlı hale getirip, elektronik ortama taşıyarak,kurum içi ve dışı organizasyonun birlikte çalışabilmesine olanak veren çözümler sunar.

Kuruluş amacı;

                        İşleri süreçler halinde modellemek

                        Kurum çalışanlarının verimini arttırmak

                        Çalışanlara olan bağımlılıklarını azaltmak

         Performans değerlendirmeleri yapabilmek

 

Ne yapıyoruz?

Bu çerçevede VBase, müşterilerine onların işleyişine uygun terzi usulü çözümler üretirken, bu çözümleri genelleştirip parametrik hale getirerek dikey ürünler de oluşturmaktadır. Yerinde kurulum isteyen müşterilerimizin yanında bu bilgi birikimi ve çözümlerden KOBİ'lerin de faydalanmasını sağlamak amacıyla çözümlerimiz bulut platformu www.kalsiyum.co üzerinden de kiralık modelde sunulmaktadır.

VBase, farklı sektörlerdeki ve segmentlerdeki müşterilerinin iş yapış şekillerine uygun terzi usulü çözümler geliştirir. Aynı zamanda, bu deneyimler den yararlanarak ürettiği çözümleri genelleştirip, benzer çözümlere ihtiyacı olan, KOBİ'ler için dikey ürünler oluşturur ve bulut platformu www.kalsiyum.co üzerinden de kiralık modelde sunar.

Neden Vbase?

Firmamızın müşterilere özel geliştirdiği çözümler, 6Kare Bilgi Teknolojileri tarafından geliştirilen Emakin İş Süreçleri Platformu üzerinde tasarım yolu ile geliştirilmektedir. Platformun yetenekli iş akışı motoru, kullanıcı dostu form tasarım aracı ve XML tabanlı mimarisi ile VBase 'in güçlü analiz yeteneği ve proje yönetimi sayesinde başarılı çözümlere imza atılmaktadır.

No:29

mehmetali.ogun@dorabase.com

Çalışan Sayısı:3

Yazılım ve Bilişim Hizmetleri