FF BİLİŞİM YAYINCILIK PRODÜKSİYON TİCARET TOLGA KAPROL

Standard Post with Gallery
Tanıtım: 2008'de kurulan FF Bilişim, üç farklı alanda faaliyet göstermektedir:
 
Alan Adı Uzantıları: Alan adı kayıt otoritesi altyapısı kurulumu ve işletilmesi, ICANN başvuru ve idari süreçleri yönetimi, new alan adı uzantıları (gTLD) markete çıkış gibi alanlarda hizmet verilmektedir. 2012 yılında .TC alan adının tüm teknik ve idari altyapısının Türkiye'ye taşınmasında ve markete sunumda teknik, idari ve pazarlama alanında projeyi başarıyla yönetmiştir. 
 
Kayıt otoritesi altyapısının önemli altyapı sağlayıcılarına da altyapı çözümleri sunan FF, ICANN standartlarına uygun kayıt otoritesi felaket kurtarma merkezi olarak hizmet vermektedir. 
 
FF olarak 3 ccTLD, 8 new gTLD olmak üzere toplam 11 alan adı uzantısına doğrudan, onlarca TLD'ye ise dolaylı yoldan servis verilmektedir. 
 
WordPress Geliştirme: Dünyadaki websitelerinin %27'sine güç veren ve dünyada pek çok kurumsal sistemin de arka planında çalışan WordPress üzerinde proje geliştirme hizmetleri sunulmaktadır. ABD, Kanada, İspanya, Hırvatistan, İsviçre, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri gibi farklı ülkelerde yüksek erişim ihtiyacı olan pek çok portal projesi tamamlanmıştır. WordPress geliştirme servisleri 34wp.com markası altında devam etmektedir.  
 
FF, WordPress tabanlı olmak üzere e-ticaret, niş sosyal ağlar, portallar gibi çok farklı ihtiyaçları karşılayabilecek projeleri planlamakta, kurmakta ve işletmektedir.
 
Bulut tabanlı Servisler: Bulut servis sağlayıcılar üzerine çeşitli SaaS ürünler geliştiren FF, sektörün önde gelen altyapı sağlayıcıları ile işbirliğine giderek milyonlarca kullanıcıya ulaşan SaaS projelerinin danışmanlık ve geliştirmesinde rol almaktadır. 

No:19

info@ff.com.tr

Çalışan Sayısı:2

Yazılım ve Bilişim Hizmetleri