6 KARE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ.

Standard Post with Gallery

Biz Kimiz

6Kare Finans, İmalat, Hukuk, İK ve Operasyon gibi çok çeşitli sektörlerden önde gelen şirketlere yazılım çözümleri sunan global bir şirkettir. İş süreçlerini basitleştirmeyi ve bu arada Amsterdam, İstanbul ve Edirne ofislerinde yer alan yaratıcı, genç ve dinamik bir ekiple kurulduğumuz günden bu yana kalitemizi artırmak, yenilik ve büyüme yoluyla değer yaratmak hedefliyoruz.

Bugün, dün gelecek hayallerini tasarlıyoruz ve gücümüzü koruyan ve zor çalışan sürücülerden alıyoruz. Sürdürülebilirlik, müşterilerimiz ve paydaşlarımız için hissedarlarımıza ve çalışanlarımız için olduğu kadar önemlidir. Bir şirket olarak değer yaratmamızın bir parçasıdır ve tamamladığımız projeler aracılığıyla müşterilerimizin sürdürülebilirlik başarılarına ortak bir gurur yaşıyoruz.

6Kare olarak, ustalıkla planlanmış toplulukları uluslararası alanda geliştirmeyle ilgili uzmanlığımızı genişletiyoruz ve bugün birçok önemli küresel pazarda önemli bir varlığa sahibiz.

ISMS Politikası

  • 6Kare, iş devamlılığı ve bilgi varlıkları ile ilgili tüm riskleri şu şekilde yönetmeyi amaçlamaktadır;
  • ISO / IEC 27001 standartlarını karşılayan Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemini kurma ve çalıştırma,
  • Bilgi ve bilgilerin güvenliği ve mahremiyeti için tüm düzenlemelere ve sözleşme yükümlülüklerine uymak,
  • Olası riskleri yönetmek bilgi varlıklarına,
  • Bilgi Güvenliği bilincini artırmak amacıyla hem teknik hem de toplumsal yetkinlikleri arttırmak için gerekli faaliyetlerin gerçekleştirildiğini anlamak,
  • Bilgi Güvenliği çerçevesinde yazılım geliştirme sektöründe model bir kurumsal ve Ar-Ge vakıf olmak.

No:30

info@6kare.com

Çalışan Sayısı:6

Yazılım ve Bilişim Hizmetleri